Środa, 19 Cze 2019
You are here: Home Biblioteka

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Działaj zawsze na korzyść bliźniego. Czyń dobrze każdemu, jakbyś pragnął, aby tobie czyniono. Nie myśl o tym, co tobie jest kto winien, ale co ty jesteś winien innym.

Według Prymasa

Nie Kościół ma się dostosować do świata, lecz świat do Ewangelii.

Godziny pracy biblioteki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 10 Marzec 2009 21:46

"Książka, to przyjaciel, który nigdy nie zdradzi"

Bibliotekę szkolną prowadzą: Małgorzata Andrychowicz i Wiesława Świąder

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI:

Poniedziałek: 8.00 – 15.30
Wtorek: 8.00 – 15.30
Środa: 8.00 – 15.30
Czwartek: 8.00 – 15.30
Piątek: 8.00 – 14.30

Nasza biblioteka zajmuje duże pomieszczenie, w którym znajduje się wypożyczalnia, czytelnia i kącik cichej pracy dla nauczycieli.

CZYTELNIA jest oddzielona od wypożyczalni regałami z księgozbiorem podręcznym i dysponuje 16 miejscami. Uczniowie mogą korzystać tu z wyposażonego w słowniki, encyklopedie i albumy księgozbioru podręcznego oraz przejrzeć czasopisma młodzieżowe i popularno – naukowe. Również nauczyciele znajdą tu najnowsze numery specjalistycznych czasopism z różnych dziedzin nauki. Umieszczono tu również dwa komputery z drukarką i z dostępem do Internetu do dyspozycji uczniów i nauczycieli.

WYPOŻYCZALNIA tu na regałach znajduje się księgozbiór główny naszej biblioteki. Uczniowie mają do niego swobodny dostęp. Mogą wybierać spośród poezji, powieści obyczajowych, przygodowych, historycznych i fantastyki a także literatury obcojęzycznej.Prezentacja o bibliotece

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 07 Październik 2012 13:27