Piątek, 19 Gru 2014
You are here: Home Mały konkurs recytatorski

Módl się za wszystkich, nawet za nieprzyjaciół. PO TYM CIĘ POZNAJĄ, ŻEŚ UCZNIEM CHRYSTUSA...

Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska Polską była, aby w Polsce po polsku się myślało.

Mały konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Piątek, 16 Marzec 2012 12:06

Wielki sukces grójeckich gimnazjalistów.

Mały Konkurs Recytatorski jest częścią składową Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i prowadzony jest do stopnia wojewódzkiego. W tegorocznym konkursie do eliminacji gminnych przystąpiło sześcioro gimnazjalistów. Popisy pięknej recytacji miały miejsce w GOK - u . Jury w składzie: Bohdan Czacharowski, Kazimierz Kochański i Grzegorz Rejer oceniało dobór repertuaru, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Uznanie i tym samym bilet do kolejnego etapu uzyskali: Kamil Gajewski, Natalia Stępińska i Żaneta Wawrzyniak. Wymienieni gimnazjaliści 13.03.2012 r. stanęli do zawodów na poziomie powiatowym przed komisją z Radomia. Cała trójka odniosła sukces. Natalia Stępińska, uczennica kl. III (nauczycielką języka polskiego jest pani Marzena Kępka), otrzymała wyróżnienie. Kamil Gajewski uczeń klasy II (nauczycielka języka polskiego - pani Agnieszka Jędrzejewska), uzyskał awans do etapu wojewódzkiego. Żaneta Wawrzyniak, uczennica klasy III (nauczycielka języka polskiego - pani Małgorzata Andrychowicz) awansowała również do etapu wojewódzkiego w Radomiu, ale i do warszawskiej Małej Syrenki.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Grójcu urzekli Komisję wysoką kulturą słowa, ciekawą interpretacją, wyrazem artystycznym i doborem repertuaru.

Ostatnio zmieniany w Piątek, 16 Marzec 2012 12:16